Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CP szuka konkretnych graczy
(10-01-2018, 01:27 PM)Kieyra Wrote: Wyjebaliscie z ekipy goscia ktory ta ekipe prowadzil? No to fajni z was ludzie Big Grin

Zwyczajnie brakuje ci wyobrazni jesli myslisz ze nie oddawalem wojen z "braku jaj".

Widzę, że myślenie nie jest twoim atutem.

NoF sam odszedł z powodów prywatnych.

I w pełni się mylisz jeśli myślisz że to on prowadził CP. W ostatnim czasie nie miał czasu na aż tyle gry i był bardziej jako figurant, niż jako leader. Nie mówiąc już o tym, że u nas są osoby z dużo większym doświadczeniem prowadzeniu klanu jak i CP. A że każdy z nas ma niemałe doświadczenie, więc każdy wie co dokładnie i kiedy ma robic.

Podsumowując, mam nadzieję że nie będziesz używał tanich wymówek i oddasz wara na początku serwera
Reply
QQKieyra, gosciu 90% ludzi z ciebie drwilo na dawn1 i tak im zapadles swoja glupota, ze drwia az do dzisiaj. ciekawym zjawiskiem jest fakt, ze kazdy z nas zna prawdziwa historie dawn1, gdzie byles posmiewiskiem a starasz sie stworzyc wlasna historie, ktora opowiadasz tutaj na forum idealizujac wlasna osobe. Nie jestem psychologiem, ale mysle ze wizyta u takkiego lekarza dobrze ci zrobi.

i kończę ten spam, chłopaki szukają do CP, ale jak napisali ,,najlepszych" wiec nie wiem po co w ogóle się tutaj odezwałeś :O
Reply
(10-01-2018, 01:17 PM)McRice Wrote: @Kieyra, więc nawet po wyjebaniu NoFa z CP, a dokładniej jego odejściu od nas

Zdecyduj sie ziom.

Nie wnikam w wasze sprawy, wiem ze NoF was prowadzil, a wyzej napisales ze go wyjebalisicie. Po jego poscie takze idzie wywnioskowac jak go potraktowaliscie. Z reszta, to nie moja sprawa.

Wracajac do tematu wojen oraz zarzucania mi braku logicznego myslenia. Mowilem, ze tutaj mamy inna sytuacje bo kazdy bedzie startowal rowno. W poprzedniej edycji ekipa Outlawsow wbila na 2 letni serwer, stawiajac czola klanom z kosmicznym sprzetem w end-game. Patrz takiego Crystala, wracajacego co 5 min do Foga mordowac low lvli. Zawodnik pisze o drwinach, caly serwer widzial codzienny placz na hero, ktory trwa do dzis. Jak juz wam kiedys ktos napisal, moglem skomlec o pomoc do innych klanow, zbierac ochlapy dropow konczac z nozami w plecach. Wolalem byc nie zalezny, nawet potem zalozylem ally w ktorym grales McRice - jesli mnie pamiec nie myli. Grajac z nami doskonale wiesz czemu odwolalem wojny, a teraz piszesz tutaj ze mi brakuje jaj? A odpowiadajac na pytanie, bede gral tak, by moi ludzie czerpali z tego korzysci. Jezeli moj war nie bedzie gral czysto, ja tez nie bede mial zamiaru. I tym razem nie bede ostrzegal pare razy jak robilem to wtedy, bo i tak niczego to nie dalo. Jezeli poprzedni Dawn nie nauczyl was z kim macie doczynienia, historia sie powtorzy i jak poprzednio, dopne swego za wszelka cene.
Kieyra Bowborn of the House Proland, First of Her Name, the Uncaught, Queen of the Moonlight Sentinels and the First Archers, Empress of the Disciples, Breaker of Winds, and Mother of Outlaws.
Reply
Nauczył nas wiele, dlatego właśnie się rozdzieliłem z Tygryskami, dlatego ludzie między sobą uzgadniają liczbe CP (poza twoim klanem) żeby się trochę pobawić i mieć się z kim pobić o.O bo dla przypomnienia, ta gra na tym polega, czego ty do dzisiaj się nie nauczyłeś.
Reply
Twoj zamysl gry nie opiera sie na zabawie, to widzi kazdy ogarniety czlowiek czytajacy twoje posty, w ktorych sam sobie zaprzeczasz. Czego sie nauczyles jak ty dalej chcesz krotkie okna? Nie chcesz dac szansy casualom by was w jaki kolwiek sposob mogli dogonic? Nie nauczyles sie niczego imo. Jesli by tak bylo, dbalbys tez o innych graczy, a generalnie kladziesz na nich lache. Kreujesz sie na zbawce serwera bo ustawiasz klany by szanse byly rowne? Prosze cie. Dla ciebie wazne jest zebrac wszystko i zrobic sobie klip w ktorym lejesz 3 pol aktywne party zergiem herosow. Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ze to od twojego enemy zalezy czy ty bedziesz mial co tutaj robic. I to wlasnie tez po czesci sprowadza sie do wojen, na ktorych zalezalo ci wylacznie po to, by napierdalac nowych na serwie. Lubicie rushowac? Macie na to czas? - prosze bardzo. Ale robcie to z glowa bo kariera Dawna skonczy sie tak samo szybko jak mordor czy evoke, gdzie zostaliscie sami i nawet to, ze sie podzieliliscie wam nie pomoze.

Dawaj repa Piotrus za podbijanie posta Big Grin
Kieyra Bowborn of the House Proland, First of Her Name, the Uncaught, Queen of the Moonlight Sentinels and the First Archers, Empress of the Disciples, Breaker of Winds, and Mother of Outlaws.
Reply
Nawet nie będę na to odpisywał, same urojone historie, tak jak wspomniałem wyżej, umów się do psychologa dla swojego dobra, pozdrawiam
Reply
(10-01-2018, 02:52 PM)Kieyra Wrote:
(10-01-2018, 01:17 PM)McRice Wrote: @Kieyra, więc nawet po wyjebaniu NoFa z CP, a dokładniej jego odejściu od nas

Zdecyduj sie ziom.

Nie wnikam w wasze sprawy, wiem ze NoF was prowadzil, a wyzej napisales ze go wyjebalisicie. Po jego poscie takze idzie wywnioskowac jak go potraktowaliscie. Z reszta, to nie moja sprawa.

Wracajac do tematu wojen oraz zarzucania mi braku logicznego myslenia. Mowilem, ze tutaj mamy inna sytuacje bo kazdy bedzie startowal rowno. W poprzedniej edycji ekipa Outlawsow wbila na 2 letni serwer, stawiajac czola klanom z kosmicznym sprzetem w end-game. Patrz takiego Crystala, wracajacego co 5 min do Foga mordowac low lvli. Zawodnik pisze o drwinach, caly serwer widzial codzienny placz na hero, ktory trwa do dzis. Jak juz wam kiedys ktos napisal, moglem skomlec o pomoc do innych klanow, zbierac ochlapy dropow konczac z nozami w plecach. Wolalem byc nie zalezny, nawet potem zalozylem ally w ktorym grales McRice - jesli mnie pamiec nie myli. Grajac z nami doskonale wiesz czemu odwolalem wojny, a teraz piszesz tutaj ze mi brakuje jaj? A odpowiadajac na pytanie, bede gral tak, by moi ludzie czerpali z tego korzysci. Jezeli moj war nie bedzie gral czysto, ja tez nie bede mial zamiaru. I tym razem nie bede ostrzegal pare razy jak robilem to wtedy, bo i tak niczego to nie dalo. Jezeli poprzedni Dawn nie nauczyl was z kim macie doczynienia, historia sie powtorzy i jak poprzednio, dopne swego za wszelka cene.

Po pierwsze, nie jest twoim ziomem, czy kimkolwiek, więc jak chcesz się zwracać do mnje, to tylko po nicku, KIEYRA.

I nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek grał z tobą w ally, lub co gorsza w klanie, więc być może ktoś wtedy jakimś cudem przejął moja postać po skończeniu z serwerem.

I już jestem ciekaw jakich dziwnych wytłumaczeń będziesz używał na skillowa gre Big Grin

PS: nie mam pojęcia o poprzednim dawn nic a nic, bo po prostu tam nie grałem ;P
Reply
Nastepny ktory "nie gral", jednak tak mnie dobrze zna.

W takim razie olej to co pisalem o tobie grajacym, reszta posta jest duzo wazniejsza.

Dodajac, nie mam zamiaru wiecej toczyc duskusje bez konca. You are right McRice.

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Oj, a chciałem tylko kogos znaleźć aby zrealizować swój nikczemny plan, a tu taka wrzawa.

To, że nikt sie do mnie tutaj jeszcze nie odezwał może w jakieś części potwierdzać Twoje słowa Kieyra.
Nie mam do Ciebie Nic wiec nie dołącze sie do waszej wymiany zdań pomimo tego, że z Kryształem i Ryżem dobrze mi sie gadało na TS'ie i ch zdanie mam zawsze mocno na uwadze.

Pozostaje mi grzecznie czekać dozbierac z 2-3 osoby i w momencie pierwszego Baiuma zadecydowac, który side jest słabszy i go wspomóc :)
Reply
To byl sarkazm Piotrus. Wydaje sie, jako bys mial duzo czasu, gdyz info o Dawnie ciagle nie ma. Powodzenia w zbieraniu ekipy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)