Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CP szuka konkretnych graczy
Jezu, czy ty nie potrafisz spiac posladow i przestac spamowac? Przedstawiles swoje podejscie do tej gry dostatecznie jasno w 20 tematach na tym forum. Wszyscy juz wiemy, ze zawsze bedziesz miec wymowke na brak wojen. Twoje zachowanie mowi samo za siebie i wcale nie trzeba "grac", zeby sie na tobie poznac. Wyrobilem sobie opinie na twoj temat na dlugo zanim poznalem twoja "historie". Tak jak wiekszosc osob na tym forum, ktora nie miala nieprzyjonosci grac z toba na serverze. Dales nam okolo 500 powodow w 2 miesiace.
Reply
Nie wbijaj tu, nie czytaj. Ja mam "wymowki", a wy w co drugim poscie placzecie, ze odwolalem wojny. Mozesz mnie nie trawic, nie dbam o to, tak samo jak ludzi nie obchodzi twoja opinia i wasze placze.
Kieyra Bowborn of the House Proland, First of Her Name, the Uncaught, Queen of the Moonlight Sentinels and the First Archers, Empress of the Disciples, Breaker of Winds, and Mother of Outlaws.
Reply
[Image: Z9LYINS.jpg]

Chyba jednak dbasz.
Reply
Jestem CIEKAWY co o mnie "wystarczajaco wiesz", skoro tyle o mnie mowisz. Jestes podatny na opinie i nie jestes obiektywny, temu na twoim zdaniu wzgledem mojej osoby mi nie zalezy.
Kieyra Bowborn of the House Proland, First of Her Name, the Uncaught, Queen of the Moonlight Sentinels and the First Archers, Empress of the Disciples, Breaker of Winds, and Mother of Outlaws.
Reply
Przeczytaj jeszcze raz moj poprzedni post. A potem jeszcze raz i jeszcze, dopoki nie zrozumiesz.
Reply
Masz racje

kreygasm

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
kreygasm

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Dzięki za bump tego kanału bo dalej chętnie przytulimy graczy ale to offtop. Proszę sobie wyjaśniać sprawy o pixelkach sprzed 3 lat gdzie indziej xD pozdro
Reply
Free bump.
Reply
https://imgur.com/a/IbLm3yv
https://imgur.com/a/dnwbH8c

elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle  elegiggle

Ładnie Cie musieli w szkole napierdalać po tym pryszczatym ryju, że sobie na takie rzeczy pozwalasz w internecie  4head  

Tutaj możesz się czuć bezkarny ale jak kiedyś będziesz w okolicach Katowic to daj znać 'gówniaku', wyskoczymy na jakieś 4 oczy i 'przedyskutujemy' stan uzębienia i forumową reputacje.

tfu smieciu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)